Lone Star  vyrábí celou řadu krmiv premium která vyhovují potřebám všech typů psů. Složení krmiv Lone Star je kompletní a perfektně vyvážené, je navrženo tak, aby poskytlo psům ideální nutriční hodnotu. Pokrývá potřeby všech typů psů v každé jejich životní fázi a činnosti. Kvalitní suroviny zajišťují skutečně prvotřídní krmivo pro psy. Krmivo je přirozeně konzervováno pomocí vitamínu C a E a je vysoce stravitelné. Neobsahuje pšenici ani žádné balastní látky. Díky svému složení pozitivně upravuje množství a konzistenci stolice psa.

Texas Farm Product Company má v oblasti krmiv již 70 letou zkušenost. Dle požadavků Evropské Unie došlo ke zlepšení receptury krmiv Lone Star. Vymizely tak definitivně veškeré sójové přísady, obiloviny a přísady z nich. Naopak se krmivo Lone Star vyznačuje vysokým obsahem masa (drůbež, tuňák), dále obsahuje pivovarské kvasnice, vitamíny na posílení imunity, omega 3 a jiné kvalitní přísady. Veškeré přísady krmiv značky Lone Star Premium pochází ze zdrojů vlastní farmy, kde probíhá i následná výroba. Aby byly zákazníkům v Evropě poskytovány co nejlepší služby, byla část výroby přesunuta do Anglie. Díky využití nejmodernějších technologií nedošlo ke změně kvality krmiv. Výroba je monitorována ve všech fázích s ohledem na nejpřísnější normy kvality. Každá várka je opakovaně testována, aby byla zajištěna čistota a konzistence každé jednotlivé směsi.

Krmivo LONE STAR Premium - Private Label není dostupné v běžných obchodech či supermarketech, je jen úzce dodáváno do několika prodejen a velkoobchodů v ČR, dále je přímo dodáváno chovatelům psů.


 

O firmě ANF  ANF je značka amerického krmiva super premium pro psy a kočky. Zkratka ADVANCED NUTRITION FORMULA znamená zdokonalené nutriční složení. Společnost na výrobu krmiv byla založena již v roce 1955 ve Wiskonsinu, od poloviny sedmdesátých let tato firma již pod názvem ANF přináší na trh jako první na světě produkty označené SUPER PREMIUM. V současné době nese světové prvenství ve vakuově baleném krmivu. ANF nabízí kompletní produktovou řadu od krmiva pro štěňata a koťata až po staré a méně aktivní psy a kočky.

Na českém trhu byla distribuce krmiva ANF zahájena roku 2001 firmou Anima CZ, s.r.o. Na začátku roku 2009 byla založena společnost ANF CZ, s.r.o., která kompletně převzala dovoz, distribuci i prodej krmiva v ČR. Ve stejném roce byla z důvodu legislativy EU (zákaz dovozu GMO) část výroby pro EU převedena do společnosti GA - Pet Food Partners (www.ga-petfoodpartners.co.uk) v UK. V roce 2010 došlo k ukončení dlouhodobého podnikání distributorů značky Canina a společnost ANF CZ, s.r.o. se stala výhradním dovozcem produktů i této značky v ČR.


Našimi hlavními zákazníky jsou profesionální chovatelé, chovatelské stanice a kluby, dále obchody – kamenné i internetové. Z důvodu superpremiové kvality, ceny a podmínek výrobce je distribuce selektivní. Naše krmivo nenajdete v klasických sítích, pouze ve specializovaných prodejnách s vyškoleným personálem, chovatelských potřebách a zverimexech. Distribuce je řešena centrálně z pražského skladu, další mezisklad je na Moravě.

Společnost Canina (www.canina.cz) dodává široký sortiment doplňkových krmiv a léčebných produktů nejvyšší kvality na přírodní bázi pro psy, kočky, koně, ptáky a hlodavce. Vysokou účinnost a efektivitu léčby oceňují veterináři, profesionální chovatelé a poradci na výživu po celém světě již přes 25 let. Výrobky Canina jsou využívány k preventivní léčbě a slouží jako účinná alternativa k často rizikovým operačním zákrokům. Produkty Canina uspokojují veškeré individuální nároky zvířat po celou dobu jejich života. Od nejútlejšího mládí do pozdního stáří, včetně kritických období, jako je doba intenzivního růstu, odchovu mláďat a rekonvalescence.

Nedílnou, významnou a mnohdy rozhodující součástí naší práce je poradenství. Chápeme, že v množství námi dodávaných přípravků se nemůže dost dobře vyznat např. nový majitel psa či jiného zvířete, který s chovem nemá žádné předcházející zkušenosti.
Právě proto jsme tady, abychom každému, kdo naši pomoc potřebuje a má o ni zájem, poradili. Můžeme poradit zasvěceně, neboť máme nejen patřičné odborné znalosti, ale i více než třicetileté chovatelské zkušenosti.
 

Pro svoji kvalitu jsou krmiva ANF a přípravky Canina užívány špičkovými chovateli po celém světě.

Více informací na anglických stránkách výrobce krmiva www.kodopetfood.eu (v angličtině) a na německých stránkách výrobce přípravků Canina www.canina.de (v němčině).

Přihlásit
Zapomněli jste heslo?
Zadejte Váš e-mail a přihlašovací údaje Vám budou zaslány na Vaši e-mailovou adresu zadanou při registraci.


Košík je prázdný

Poslední navštívené zboží
  • Doposud jste žádné zboží nenavštívili.
Rychlé vyhledávání
Reklamace

Pro bližší informace o postupu reklamace klikněte na odkaz: Reklamace

 
 

Nejprodávanější zboží

 
© Eshop Lone Star